PT-4503 zasilacz impulsowy, wyj. 3,3V / 4A; 5V / 4A; 12V / 1A
Zasilacz impulsowy, typu open frame
Wystaw opinię o produkcie
121,95 zł
Cena
121,95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
121,95 zł
Promocja trwa do %s
150,00 zł
Cena
150,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
150,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: PT-4503
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Zasilacz impulsowy, typu open frame
| symbol | PT-4503 |
| typ | zasilacz impulsowy |
| napięcie zasilające | 90-264Vac |
| napięcie wyjściowe A | 3,3Vdc |
| prąd | 4A |
| napięcie wyjściowe B | 5Vdc |
| prąd | 4A |
| napięcie wyjściowe C | 12Vdc |
| prąd | 1A |
| zabezpieczenie | - przeciążeniowe OPP - przepięciowe OVP - zwarciowe SCP |
| wymiary | 127x76,2x28mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.