PSA2311EWA wyświetlacz alfanumeryczny LED, czerwony, 3-8mcd, anoda
Wyświetlacz LED 7-segmentowy alfanumeryczny
- kolor świecenia czerwony
- wysokość znaku 56,8mm
- wspólna anoda
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,26 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: PSA2311EWA
Opis produktu
Opis produktu
Wyświetlacz LED 7-segmentowy alfanumeryczny
| symbol | PSA2311EWA |
| kolor świecenia | czerwony |
| wyprowadzenia | wspólna anoda |
| ilość cyfr | 1 - alfanumeryczny |
| jasność świecenia | 3-8mcd |
| długość faki | 627nm |
| prąd | 20mA |
| wysokość cyfry | 56,8mm |
| wymiar | 69,84x47,8mm |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 1
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.