PS507A-BB przycisk okrągły chwilowy czarny OFF-(ON)
Przycisk okrągły chwilowy czarny niepodświetlany montowany na panel, końcówki lutowane.
Wystaw opinię o produkcie
8,13 zł
Cena
8,13 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,13 zł
Promocja trwa do %s
10,00 zł
Cena
10,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
10,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: PS507A-BB
Opis produktu
Opis produktu
Przycisk okrągły chwilowy czarny niepodświetlany montowany na panel, końcówki lutowane.
| symbol | PS507A-BB |
| typ | przełącznik chwilowy |
| sposób przełączania | OFF-(ON) |
| ilość torów | 1 |
| obciążalność styków | 3A / 250V |
| podświetlenie | brak |
| kolor przycisku | czarny |
| wyprowadzenia | do lutowania |
| otwór montażowy | Φ16mm |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.