PPS450-R przewód pomiarowy bananowy bezpieczny czerwony 4mm
Przewód pomiarowy zakończony obustronnie wtykiem bananowym bezpiecznym czerwonym.
Wystaw opinię o produkcie
8,13 zł
Cena
8,13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,13 zł
Promocja trwa do %s
10,00 zł
Cena
10,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
10,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: PPS450-R
Opis produktu
Opis produktu
Przewód pomiarowy zakończony obustronnie wtykiem bananowym bezpieczny czerwonym.
| symbol | PPS450-R |
| typ | przewód pomiarowy |
| zakończenie przewodu | wtyk bananowy Φ4mm |
| prąd | 19A |
| napięcie | 600V |
| długość przewodu | 1m |
| kolor | czerwony |
| izolacja | JBF |
Inni klienci kupili również ...
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.