PPRN8NL/F przycisk monostabilny niepodświetlany czarny z strzałką niklowany OFF - (ON)
Przycisk panelowy monostabilny
- kolor czarny z strzałką
- czoło ukryte
- szczelność IP65
- otwór montażowy 22mm
Wystaw opinię o produkcie
20,33 zł
Cena
20,33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,33 zł
Promocja trwa do %s
25,00 zł
Cena
25,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
25,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: PPRN8NL/F
Opis produktu
Opis produktu
Przycisk panelowy monostabilny, kolor niebieski z wskaźnikiem "strzałka"
| symbol | PPRN8NL/F |
| typ | przycisk panelowy |
| rodzaj przycisku | monostabilny |
| kolor przycisku | czarny |
| opis | strzałka |
| czoło | ukryte |
| średnica przycisku | 30mm |
| wysokość przycisku | 18,3mm |
| otwór montażowy | 22mm |
| szczelność | IP65 |
| symbol | PPRN8NL/F00000000 |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.