PPRN8 przycisk monostabilny niepodświetlany czarny OFF - (ON)
Przełącznik niepodświetlany czarny
- ilość pozycji 2
- OFF - (ON)
- szczelność IP65
- otwór montażowy 22mm
Wystaw opinię o produkcie
10,57 zł
Cena
10,57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
10,57 zł
Promocja trwa do %s
13,00 zł
Cena
13,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
13,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: PPRN8
Opis produktu
Opis produktu
Przycisk panelowy monostabilny, kolor czarny
| symbol | PPRN8 |
| typ | przycisk panelowy |
| rodzaj przycisku | OFF - (ON) |
| kolor przycisku | czarny |
| czoło | ukryte |
| średnica przycisku | 30mm |
| wysokość przycisku | 18,3mm |
| otwór montażowy | 22mm |
| szczelność | IP65 |
| symbol | PPRN800000000 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.