POSC24100A wtyczkowy zasilacz impulsowy 24V / 1A
Uniwersalny zasilacz impulsowy o nieregulowanym napięciu wyjściowym
- napięcie wyjściowe 12V
- prąd 1A
- wtyk DC 2,1/5,5mm
Wystaw opinię o produkcie
28,46 zł
Cena
28,46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
28,46 zł
Promocja trwa do %s
35,00 zł
Cena
35,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
35,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: POSC24100A
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Uniwersalny zasilacz impulsowy o nieregulowanym napięciu wyjściowym
| symbol | POSC24100A |
| napięcie wyjściowe | 12Vdc |
| prąd | 1A |
| moc | 24W |
| napięcie zasilające | 230Vac |
| złącze wyjściowe DC | wtyk DC 2,1/5,5mm |
| wyjście | przewód 1,5m |
| wymiary zasilacza | 70x30x64mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.