POS-200-12-C zasilacz impulsowy 12V / 17A / 200W
Zasilacz POS-200-12-C w obudowie metalowej, przeznaczony jest do pracy w systemach oświetleniowych, elektroniki przemysłowej. Wyposażony jest w układy zabezpieczające zapewniające bezawaryjna pracę.
Wystaw opinię o produkcie
113,82 zł
Cena
113,82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
113,82 zł
Promocja trwa do %s
140,00 zł
Cena
140,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
140,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: POS-200-12-C
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Uniwersalny zasilacz impulsowy z licznymi zabezpieczeniami przed uszkodzeniem.
| symbol | POS-200-12-C |
| napięcie wyjściowe | 12Vdc |
| prąd wyjściowy | 17A |
| napięcie znamionowe | 180-264Vac |
| moc | 200W |
| ilość wyjść | 1 |
| sprawność | 86% |
| połączenie elektryczne | listwa zaciskowa |
| temperatura pracy | -20°C / 70°C |
| zabezpieczenie | - przeciążeniowe - zwarciowe - nadnapięciowe - termiczne |
| montaż | |
| wymiar | 215x115c30mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.