POS-100-12-C2 zasilacz impulsowy 12V / 8,5A / 100W
Zasilacz POS-100-12-C2 w obudowie metalowej, przeznaczony jest do pracy w systemach oświetleniowych, elektroniki przemysłowej. Wyposażony jest w układy zabezpieczające zapewniające bezawaryjna pracę.
Wystaw opinię o produkcie
48,78 zł
Cena
48,78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
73,17 zł
Promocja trwa do %s
60,00 zł
Cena
60,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
90,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: POS-100-12-C2
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Uniwersalny zasilacz impulsowy z licznymi zabezpieczeniami przed uszkodzeniem.
| symbol | POS-100-12-C2 |
| napięcie wyjściowe | 12Vdc |
| prąd wyjściowy | 8,5A |
| napięcie znamionowe | 180-264Vac |
| moc | 100W |
| ilość wyjść | 1 |
| sprawność | 88% |
| połączenie elektryczne | listwa zaciskowa |
| temperatura pracy | -20°C / 70°C |
| zabezpieczenie | - przeciążeniowe - zwarciowe - nadnapięciowe - termiczne |
| montaż | |
| wymiar | 129x97,5x30mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.