PM8 czujnik ruchu, zasilanie 3-15Vdc, kąt wykrywania ruchu 120°
Czujnik typu PIR pozwala na wykrywanie ruchu.
Wykorzystywany jest do detekcji obiektów w pomieszczeniach w systemach alarmowych i oświetleniowych.
Wystaw opinię o produkcie
24,39 zł
Cena
24,39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,26 zł
Promocja trwa do %s
30,00 zł
Cena
30,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: PM-8
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik typu PIR pozwala na wykrywanie ruchu.
Wykorzystywany jest do detekcji obiektów w pomieszczeniach w systemach alarmowych i oświetleniowych.
| symbol | PM8 |
| kąt detekcji | 120° |
| średnica soczewki | 9mm |
| zasięg działania | 5m |
| napięcie zasilające | 3,3-15Vdc |
| średnica modułu | 16mm |
| wysokość | 13mm |
| wyprowadzenia | listwa goldpin |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.