PLML5L24 kontrolka panelowa LED biała; zasilanie 24Vac/dc
Kontrolka panelowa LED
- kolor świecenia biały
- zasilanie 24Vac/dc
Wystaw opinię o produkcie
20,33 zł
Cena
20,33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,26 zł
Promocja trwa do %s
25,00 zł
Cena
25,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: PLML5L24
Opis produktu
Opis produktu
Panelowa kontrolka LED, kolor świecenia biały
| symbol | PLML5L24 |
| typ | kontrolka panelowa |
| kolor świecenia | biały |
| jasność świecenia | 60cd / m2 |
| podłączenie | styk 2pin |
| napięcie zasilające | 24Vac/dc |
| szczelność | IP65; IP2X złącze |
| temperatura pracy | -5°C / 40C° |
| żywotność | 30000h |
| otwór montażowy | 22mm |
| średnica | 30,5mm |
| długość całkowita | 52mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.