PLML4L220 kontrolka panelowa LED niebieska, zasilanie 230Vac
Kontrolka panelowa LED
- kolor świecenia niebieski
- zasilanie 230Vac
Wystaw opinię o produkcie
14,63 zł
Cena
14,63 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
14,63 zł
Promocja trwa do %s
18,00 zł
Cena
18,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
18,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: PLML4L220
Opis produktu
Opis produktu
Panelowa kontrola LED, kolor świecenia niebieski
| symbol | PLML4L220 |
| typ | kontrolka panelowa |
| kolor świecenia | niebieski |
| jasność świecenia | 60cd / m2 |
| podłączenie | styk 2pin |
| napięcie zasilające | 230Vac |
| szczelność | IP65 |
| temperatura pracy | -5°C / 40°C |
| żywotność | 30000h |
| otwór montażowy | 22mm |
| średnica | 30,5mm |
| długość całkowita | 52mm |
| symbol |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.