PLML1L220 panelowa kontrolka LED czerwona, zasilanie 230Vavc
Panelowa kontrola LED, kolor świecenia czerwony
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,26 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: PLML1L220
Opis produktu
Opis produktu
Panelowa kontrola LED, kolor świecenia czerwony
| symbol | PLML1L220 |
| kolor świecenia | czerwony |
| jasność świecenia | 60cd / m2 |
| podłączenie | styk 2pin |
| napięcie zasilające | 230V |
| szczelność | IP65 |
| temperatura pracy | -5°C / 40C° |
| żywotność | 30000h |
| otwór montażowy | 22mm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.