PJ224M5 gniazdo bananowe montowane na panel 2mm; 10A; 60V; czerwony
Gniazdo bananowe 2mm montowane na panel
Obciążalność styków 10A, 60V
Wystaw opinię o produkcie
2,44 zł
Cena
2,44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,44 zł
Promocja trwa do %s
3,00 zł
Cena
3,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 002666-R
Opis produktu
Opis produktu
Gniazdo bananowe 2mm montowane na panel
Obciążalność styków 10A, 60V
| symbol | PJ224M5 |
| napięcie znamionowe | 60V |
| prąd znamionowy | 10A |
| gniazdo bananowe | 2mm |
| długość całkowita | 17mm |
| kolor | czerwony |
| otwór montażowy | 5mm |
| montaż | przykręcany na panel |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.