PG7 dławnica kablowa mosiężna
Dławnica kablowa mosiężna
Wystaw opinię o produkcie
24,39 zł
Cena
24,39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
24,39 zł
Promocja trwa do %s
30,00 zł
Cena
30,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
30,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: AEX1100-07-065000
Opis produktu
Opis produktu
Dławnica kablowa mosiężna
| symbol | AEX1100-07-065000 |
| typ | dławnica kablowa mosiężna |
| zakres dławienia | 5,0 - 6,5mm |
| długość dławnicy | 17mm |
| długość gwintu | 10mm |
| rozmiar klucza | 15mm |
| temperatura pracy | -40°C / 100°C |
| szczelność | IP68 |
| materiał | mosiądz niklowany |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.