PG1A-5LVS dilda LED 5W, ciepła biała, jasność 180lm
Dioda LED dużej mocy - emiter z radiatorem
- kolor świecenia biały ciepły
- jasność 180lm
Wystaw opinię o produkcie
40,65 zł
Cena
40,65 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,65 zł
Promocja trwa do %s
50,00 zł
Cena
50,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
50,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: PG1A-5LVS
Opis produktu
Opis produktu
Dioda LED dużej mocy - emiter z radiatorem
| symbol | PG1A-5LVS |
| kolor świecenia | biały ciepły |
| napięcie znamionowe | 3,2Vdc |
| prąd znamionowy | 700mA |
| jasność świecenia | 180lm |
| moc świecenia | 5W |
| kąt świecenia | 120° |
| typ | emiter |
| klosz | przeźroczysty |
| montaż | przykręcany |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.