PC905 transoptor, układ wykrywania napięcia; DIP8
Transoptor z wbudowanym układem wykrywania napięcia.
Wystaw opinię o produkcie
1,46 zł
Cena
1,46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,46 zł
Promocja trwa do %s
1,80 zł
Cena
1,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,80 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: PC905
Opis produktu
Opis produktu
Transoptor z wbudowanym układem wykrywania napięcia.
| symbol | PC905 |
| ilość kanałów | 1 |
| wyjście | fototriak |
| układ wykrywania napięcia | |
| napięcie wejściowe | 30V |
| prąd wejściowy | 50mA |
| napięcie wyjściowe | 70V |
| prąd wyjściowy | 50mA |
| czas załączania | 0,15V/us |
| czas wyłączenia | 10V/us |
| napięcie izolacji | |
| montaż | przewlekany |
| obudowa | DIP8 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.