PC-MDJ-401-4P-E gniazdo zasilające DC, seria R7B, 4 pin
Gniazdo zasilające DC do druku, seria R7B
Wystaw opinię o produkcie
5,69 zł
Cena
5,69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,85 zł
Promocja trwa do %s
7,00 zł
Cena
7,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: PC-MDJ-401-4P-E
Opis produktu
Opis produktu
Gniazdo zasilające DC do druku
| symbol | PC-MDJ-401-4P-E |
| typ | gniazdo zasilające DC ekranowane |
| seria | R7B |
| ilość styków | 4 |
| napięcie znamionowe | 30Vdc |
| prąd | 1A |
| wymiary | 15,8x12,8x12mm |
| temperatura pracy | -20°C / 80°C |
| montaż | przewlekany do druku PCB |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.