PBW-16BK przełącznik wandaloodporny wypukły chwilowy
Przycisk chwilowy wandaloodporny zwierny
Wystaw opinię o produkcie
12,20 zł
Cena
12,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12,20 zł
Promocja trwa do %s
15,00 zł
Cena
15,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
15,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: PRZEL327
Opis produktu
Opis produktu
Przycisk chwilowy wandaloodporny zwierny
| symbol | PBW-16BK |
| typ | przycisk wandaloodporny |
| typ | monostabilny |
| czoło | wypukłe |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 2A |
| wyprowadzenia | konektor |
| otwór montażowy | 16mm |
| wyprowadzenie | konektor 2,,4x0,8mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.