PAM8610 stereofoniczny wzmacniacz audio 2x10W
Stereofoniczny wzmacniacz audio
- układ PM8610
- moc 2x10W
- zasilanie 12Vdc
Wystaw opinię o produkcie
20,33 zł
Cena
20,33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,33 zł
Promocja trwa do %s
25,00 zł
Cena
25,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
25,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 009306
Opis produktu
Opis produktu
Układ wzmacniacza stereofonicznego audio z wykorzystaniem układu PM8610 o mocy wyjściowej 2x10W
| symbol | 009306 |
| typ | wzmacniacz audio - stereo |
| układ | PM8610 |
| moc wyjściowa | 2x10W |
| regulacja | potencjometr |
| napięcie zasilające | 12Vdc |
| złącze zasilające | gniazdo DC 2,1/5,5mm |
| wyjście | listwa śrubowa ARK |
| wejście | gniazdo Jack 3,5mm |
| wymiary | 40x40mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.