P3830 Ręczna latarka z funkcją zoom 40-230m; jasność świecenia 3W
Ręczna latarka z możliwością regulacji zoom (40-233m) i mocy świecenia 3W, obudowa aluminiowa
Wystaw opinię o produkcie
24,39 zł
Cena
24,39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
24,39 zł
Promocja trwa do %s
30,00 zł
Cena
30,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
30,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: EMOS P3830
Opis produktu
Opis produktu
Ręczna latarka z możliwością regulacji długości świecenia tzw. zoom (40-233m) i mocy świecenia 3W. Obudowa aluminiowa
| symbol | P3830 |
| źródło światła | LED 3W Cree |
| zasięg świecenia | 40-233m |
| rodzaj światła | 50%; 100%; miganie |
| funkcja dodatkowa | zoom |
| zasilanie | bateria 3x R3 AAA |
| obudowa | aluminiowa |
| kolor | czarny |
| wymiary | Φ35x105mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.