P3-63/I4/SVB/HI11 obudowa wyłącznika głównego 207348
Obudowa wyłącznika głównego
- wyłącznik awaryjny
- rozłącznik główny
- wyłącznik konserwacyjno / serwisowy
- wyłącznik bezpieczeństwa
Wystaw opinię o produkcie
357,72 zł
Cena
357,72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
357,72 zł
Promocja trwa do %s
440,00 zł
Cena
440,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
440,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: P3-63/I4/SVB/HI11
Opis produktu
Opis produktu
Obudowa wyłącznika głównego
| symbol | P3-63/I4/SVB/HI11 |
| typ | wyłącznik główny ON-OFF |
| ilość pozycji | 2 |
| ilość biegunów | 3 |
| funkcja | - mechanizm ryglujący - wyłącznik awaryjny |
| blokada | pozycja 0 (wyłączony) |
| kąt przełączania | 90° |
| prąd | 63A |
| przewód | 1x (2,5-35mm) linka / drut 1x (1,5-25mm) elastyczny z tulejką 2x (1,5-6mm) elastyczny z tulejką 2x (2,5-10mm) linka / drut |
| wymiary | 180x160x139mm |
| temperatura pracy | -25°C / 40°C |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.