P2N-R dioda LED 3W, czerwona emiter, jasność 95lm SEMILEDS
Dioda LED dużej mocy emiter
- kolor świecenia czerwony
- jasność 95lm
Wystaw opinię o produkcie
2,44 zł
Cena
2,44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,44 zł
Promocja trwa do %s
3,00 zł
Cena
3,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: SEMILEDS 3W RED
Opis produktu
Opis produktu
Dioda LED mocy, kolor świecenia czerwony
| symbol | P2N-R |
| kolor świecenia | czerwony |
| napięcie znamionowe | 2,4Vdc |
| prąd znamionowy | 700mA |
| jasność świecenia | 95lm |
| moc świecenia | 3W |
| kąt świecenia | 120° |
| wersja | emiter |
| klosz | przeźroczysty |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.