OZ1-6 oznacznik do przewodów elektrycznych (100szt)
Oznacznik do przewodów elektrycznych
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: OZ1-6
Opis produktu
Opis produktu
Oznacznik do przewodów elektrycznych.
| symbol | OZ1-6 |
| typ | oznacznik przewodów |
| oznaczenie | 6 |
| kolor oznacznika | żółty |
| kolor nadruku | czarny |
| średnica przewodu | 2,5-3,5mm |
| materiał | PCV |
| wymiary oznacznika | 5,6x6,6x5,8mm |
| temperatura pracy | -30°C / 70°C |
| opakowanie | 100szt |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.