OSY5PA8131A dioda LED 8mm żółta, jasność 7000 - 9000mcd
Dioda LED
- średnica 8mm
- kolor świecenia żółty
- klosz przeźroczysty
Wystaw opinię o produkcie
0,65 zł
Cena
0,65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,65 zł
Promocja trwa do %s
0,80 zł
Cena
0,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,80 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: OSY5PA8131A
Opis produktu
Opis produktu
Dioda LED 8mm, kolor świecenia żółta przeźroczysta i jasności 7-9cd.
| symbol | OSY5PA8131A |
| kolor świecenia | żółty |
| napięcie znamionowe | 1,8-2,6Vdc |
| prąd znamionowy | 20mA |
| jasność świecenia | 7000-9000mcd |
| długość fali | 585-595nm |
| kąt świecenia | 30° |
| klosz | przeźroczysty |
| średnica | 8mm |
| montaż | przewlekany |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.