OSW4XZE3E1E dioda LED 3W biały zimny, jasność 200lm
Dioda LED dużej mocy - emiter
- kolor świecenia zimny biały
- jasność 135-165lm
Wystaw opinię o produkcie
8,13 zł
Cena
8,13 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,13 zł
Promocja trwa do %s
10,00 zł
Cena
10,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
10,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: OSW4XZE3E1E
Opis produktu
Opis produktu
Dioda LED dużej mocy - emiter
| symbol | OSW4XZE3E1E |
| kolor świecenia | biały zimny |
| napięcie znamionowe | 3,5-4,5Vdc |
| prąd znamionowy | 700mA |
| jasność świecenia | 135-165lm |
| moc świecenia | 3W |
| kąt świecenia | 140° |
| wersja | emiter |
| klosz | przeźroczysty |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.