OSR5PA8131A dioda LED 8mm czerwona, jasność 2180 - 3000mcd, zasilanie 12V
Dioda LED zasilanie 12Vdc
- średnica 8mm
- kolor świecenia czerwony
- klosz przeźroczysty
Wystaw opinię o produkcie
0,81 zł
Cena
0,81 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,81 zł
Promocja trwa do %s
1,00 zł
Cena
1,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: OSR5PA8131A
Opis produktu
Opis produktu
Dioda LED 8mm, kolor świecenia czerwona przeźroczysta i jasności 2,1-3,0cd
| symbol | OSR5PA8131A |
| kolor świecenia | czerwony |
| napięcie znamionowe | 12Vdc |
| prąd znamionowy | 20mA |
| jasność świecenia | 2180-3000mcd |
| długość fali | 620-630nm |
| kąt świecenia | 30° |
| klosz | przeźroczysty |
| średnica | 8mm |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.