OPA349NA wzmacniacz operacyjny SOT23-5
OPA349NA to ultra-energooszczędny, pojedynczy wzmacniacz operacyjny CMOS typu Rail-to-Rail (zarówno na wejściu, jak i wyjściu), produkowany przez firmę Texas Instruments. Został zaprojektowany specjalnie do urządzeń zasilanych bateryjnie, gdzie kluczowy jest minimalny pobór prądu przy zachowaniu stabilnej pracy.
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: OPA349NA
Opis produktu
Pojedynczy wzmacniacz operacyjny o paśmie przenoszenia 70kHz
| symbol | OPA349NA |
| typ | wzmacniacz operacyjny |
| ilość wzmacniaczy | 1 |
| pasmo przenoszenie | 70kHz |
| szybkość narastania | 0,02V/μs |
| napięcie zasilające | 1,8 - 5,5V |
| temperatura pracy | |
| obudowa | SOT23-5 |
| montaż | powierzchniowy |
Zastosowanie:
- przenośne przyrządy pomiarowe i telefony.
- czujniki dymu, gazu i ognia.
- systemy zasilane energią słoneczną.
- zdalne czujniki i urządzenia medyczne.
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.