OP496GS wzmacniacz operacyjny SOIC14
Wzmacniacz operacyjny
- ilość wzmacniaczy 4
- pasmo przenoszenia 450kHz
Wystaw opinię o produkcie
20,33 zł
Cena
20,33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,33 zł
Promocja trwa do %s
25,00 zł
Cena
25,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
25,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: OP496GS
Opis produktu
Opis produktu
Poczwórny wzmacniacz operacyjny o paśmie przenoszenia 450kHz i szybkości narastania 0,3V/us
| symbol | OP496GS |
| typ | wzmacniacz operacyjny |
| ilość wzmacniaczy | 4 |
| pasmo przenoszenie | 450kHz |
| szybkość narastania | 0,3V/μs |
| napięcie zasilające | 3 - 12V |
| temperatura pracy | -40°C / 125°C |
| obudowa | SOIC14 |
| montaż | powierzchniowy |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.