OP07DP wzmacniacz operacyjny DIP8
Wzmacniacz operacyjny
- ilość wzmacniaczy 1
- pasmo przenoszenia 600kHz
Wystaw opinię o produkcie
2,44 zł
Cena
2,44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,44 zł
Promocja trwa do %s
3,00 zł
Cena
3,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: OP07DP
Opis produktu
Opis produktu
Pojedynczy wzmacniacz operacyjny o paśmie przenoszenia 600kHz
| symbol | OP07DP |
| typ | wzmacniacz operacyjny |
| ilość wzmacniaczy | 1 |
| pasmo przenoszenie | 600kHz |
| szybkość narastania | 0,3V/μs |
| napięcie zasilające | 6-36V |
| temperatura pracy | |
| obudowa | DIP8 |
| montaż | przewlekany |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.