OLZHP3W-E dioda LED 3W, zielony emiter, jasność 100lm
Dioda LED dużej mocy - emiter
- kolor świecenia zielony
- jasność 70-100lm
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: OLZHP3W-E
Opis produktu
Opis produktu
Dioda LED dużej mocy - emiter
| symbol | OLZHP3W-E |
| kolor świecenia | zielony |
| napięcie znamionowe | 3,7Vdc |
| prąd znamionowy | 700mA |
| jasność świecenia | 70-100lm |
| moc świecenia | 3W |
| kąt świecenia | 120° |
| wersja | emiter |
| klosz | przeźroczysty |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.