OLZHP1W-E dioda LED 1W, zielona emiter, jasność 60lm
Dioda LED dużej mocy - emiter z radiatorem
- kolor świecenia zielony
- jasność 45,5-65lm
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: OLZHP1W-E
Opis produktu
Opis produktu
Dioda LED dużej mocy - emiter z radiatorem
| symbol | OLZHP1W-E |
| kolor świecenia | zielony |
| napięcie znamionowe | 3,5Vdc |
| prąd znamionowy | 350mA |
| jasność świecenia | 45,5-65lm |
| moc świecenia | 1W |
| kąt świecenia | 120° |
| typ | emiter |
| klosz | przeźroczysty |
| montaż | przykręcany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.