OLYZ.3w750-12V dioda LED 3mm, żółto-zielona, zasilanie 12V
Dioda LED, zasilanie 12Vdc
- średnica 3mm
- kolor świecenia żółto - zielona
- klosz dyfuzyjny
Wystaw opinię o produkcie
1,63 zł
Cena
1,63 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,63 zł
Promocja trwa do %s
2,00 zł
Cena
2,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: OLYZ.3W750-12V
Opis produktu
Opis produktu
Dioda LED do montażu przewlekanego, średnica 3mm, kolor świecenia żółto - zielony
| symbol | OLYZ.3W750-12V |
| średnica | 3mm |
| kolor świecenia | żółto - zielony |
| klosz | dyfuzyjny |
| kolor żółty | |
| długość fali | 590nm |
| jasność | 1120-1560mcd |
| kolor zielony | |
| długość fali | 570nm |
| jasność | 500-750mcd |
| napięcie zasilające | 12-15V |
| prąd | 10mA |
| kąt świecenia | 10° |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.