OLY.3w1560-12V dioda LED 3mm żółta, jasność 1100-1600mcd, zasilanie 12V
Dioda LED, zasilanie 12Vdc
- średnica 3mm
- kolor świecenia żółty
- klosz przeźroczysty
Wystaw opinię o produkcie
1,63 zł
Cena
1,63 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,63 zł
Promocja trwa do %s
2,00 zł
Cena
2,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: OLY.3W1560-12V
Opis produktu
Opis produktu
Dioda LED do montażu przewlekanego, średnica 3mm, kolor świecenia żółty
| symbol | OLY.3W1560-12V |
| kolor świecenia | żółty |
| napięcie znamionowe | 12Vdc |
| prąd znamionowy | 20mA |
| jasność świecenia | 1120-1560mcd |
| kąt świecenia | 30° |
| klosz | przeźroczysty |
| średnica | 3mm |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.