OLT.WL.DIM-IR_1 wyłącznik taśmy LED IR z funkcją ściemniania
Sterownik taśm LED z opcją ściemniania.
Chwilowe zasłonięcie czujnika IR powoduje wyłączenie / włączenie taśmy LED
Dłuższe zasłonięcie czujnika IR powoduje zmianę jasności świecenia taśmy LED
Wystaw opinię o produkcie
22,76 zł
Cena
22,76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
22,76 zł
Promocja trwa do %s
28,00 zł
Cena
28,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
28,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: WYŁĄCZNIK IR
Opis produktu
Opis produktu
Sterownik taśm LED z opcją ściemniania.
Chwilowe zasłonięcie czujnika IR powoduje wyłączenie / włączenie taśmy LED
Dłuższe zasłonięcie czujnika IR powoduje zmianę jasności świecenia taśmy LED
| symbol | OLT.WL.DIM-IR_1 |
| ilość kanałów | 1 |
| kąt detekcji | 120° |
| zasięg detekcji | 0-55cm |
| napięcie zasilające | 12-24Vdc |
| prąd | 8A |
| wyprowadzenia | przewód 10cm |
| wymiary | 28x11,5mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.