OLT-WL-PIR włącznik LED z czujnikiem PIR
Włącznik taśmy LED z wykorzystaniem czujnika ruchu. Zasięg działania czujnika wynosi 2m przy kącie działania 120°
Wystaw opinię o produkcie
32,52 zł
Cena
32,52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
32,52 zł
Promocja trwa do %s
40,00 zł
Cena
40,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: OLT-WL-PIR
Opis produktu
Opis produktu
Włącznik taśmy LED z wykorzystaniem czujnika ruchu. Zasięg działania czujnika wynosi 2m przy kącie działania 120°
| symbol | OLT.WL-PIR |
| typ | włącznik LED z czujnikiem PIR |
| napięcie zasilające | 12-24Vdc |
| prąd | 6A |
| kąt działania | 120° |
| zasięg działania | 2m |
| wymiary | 40x10mm |
| wyprowadzenia | przewody 10cm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.