OLR.5w1560-12V dioda LED 5mm różowa, jasność 1120-1560mcd, zasilanie 12V
Dioda LED
- średnica 5mm
- kolor świecenia różowy
- klosz przeźroczysty
Wystaw opinię o produkcie
1,63 zł
Cena
1,63 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,63 zł
Promocja trwa do %s
2,00 zł
Cena
2,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: OLR.5W1560-12V
Opis produktu
Opis produktu
Dioda świecąca przeźroczysta, kolor świecenia różowy
| symbol | OLR.5W1560-12V |
| kolor świecenia | różowy |
| napięcie znamionowe | 12Vdc |
| prąd znamionowy | 10mA |
| jasność świecenia | 1120-1560mcd |
| długość fali | |
| kąt świecenia | 30° |
| klosz | przeźroczysty |
| średnica | 5mm |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.