OLNHO3W dioda LED 3W, niebieska emiter, jasność 29lm
Dioda LED dużej mocy - emiter
- kolor świecenia niebieski
- jasność 20-29lm
Wystaw opinię o produkcie
5,69 zł
Cena
5,69 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,69 zł
Promocja trwa do %s
7,00 zł
Cena
7,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
7,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: OLNHO3W
Opis produktu
Opis produktu
Dioda LED dużej mocy - emiter
| symbol | OLNHO3W |
| kolor świecenia | niebieski |
| napięcie znamionowe | 3,7Vdc |
| prąd znamionowy | 700mA |
| jasność świecenia | 20-29lm |
| moc świecenia | 3W |
| kąt świecenia | 120° |
| wersja | emiter |
| klosz | przeźroczysty |
| montaż | powierzchniowy |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.