OLCHP1W-E dioda LED 1W, czerwona emiter, jasność 40lm
Dioda LED dużej mocy - emiter
- kolor świecenia czerwony
- jasność 31,5-45lm
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: OLCHP1W-E
Opis produktu
Opis produktu
Dioda LED dużej mocy - emiter
| symbol | OLCHP1W-E |
| kolor świecenia | czerwony |
| napięcie znamionowe | 2,2Vdc |
| prąd znamionowy | 350mA |
| jasność świecenia | 31,5-45lm |
| moc świecenia | 1W |
| kąt świecenia | 120° |
| wersja | emiter |
| klosz | przeźroczysty |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.