OLBHP3W dioda LED 3W, biała zimna emiter, jasność 150lm
Doda LED mocy, kolor świecenia biały zimny
Wystaw opinię o produkcie
7,32 zł
Cena
7,32 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
7,32 zł
Promocja trwa do %s
9,00 zł
Cena
9,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
9,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: OLBHP3W
Opis produktu
Opis produktu
| symbol | OLBHP3W |
| kolor świecenia | biały zimny |
| napięcie znamionowe | 3,6Vdc |
| prąd znamionowy | 700mA |
| jasność świecenia | 168-185lm |
| moc świecenia | 3W |
| kąt świecenia | 120° |
| klosz | przeźroczysty |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.