OLBHP1W dioda LED 1W, biała zimny emiter, jasność 76lm
Doda LED mocy, kolor świecenia biały zimny
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: OLBHP1W
Opis produktu
Opis produktu
| symbol | OLBHP1W |
| kolor świecenia | biały zimny |
| napięcie znamionowe | 3,2Vdc |
| prąd znamionowy | 350mA |
| jasność świecenia | 135-165lm |
| moc świecenia | 1W |
| kąt świecenia | 120° |
| klosz | przeźroczysty |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.