OLBHP1E-WR dioda LED 1W biała emiter, jasność 100lm
Dioda LED dużej mocy - emiter
- kolor świecenia zimny biały
- jasność 90-100lm
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: OLBHP1W-ER
Opis produktu
Opis produktu
Dioda LED dużej mocy - emiter
| symbol | OLBHP1E-WR |
| kolor świecenia | biały zimny |
| napięcie znamionowe | 3,3Vdc |
| prąd znamionowy | 350mA |
| jasność świecenia | 90-100lm |
| moc świecenia | 1W |
| kąt świecenia | 140° |
| wersja | emiter |
| klosz | przeźroczysty |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.