OLBCHP5W-S dioda LED 5W, ciepła biała emiter, jasność 170lm
Dioda LED dużej mocy - emiter
- kolor świecenia biały ciepły
- jasność 170lm
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,26 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: OLBCHP5W-S
Opis produktu
Opis produktu
Dioda LED dużej mocy - emiter
| symbol | OLBCHP5W-S |
| kolor świecenia | biały ciepły |
| napięcie znamionowe | 3,5Vdc |
| prąd znamionowy | 1100mA |
| jasność świecenia | 170lm |
| moc świecenia | 5W |
| kąt świecenia | 110° |
| wersja | emiter |
| klosz | przeźroczysty |
| montaż | powierzchniowy |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.