OLB10w0029 Dioda LED 10mm ciepła biała przeźroczysta
Dioda LED
- średnica 10mm
- kolor świecenia biały ciepły
Wystaw opinię o produkcie
2,44 zł
Cena
2,44 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,44 zł
Promocja trwa do %s
3,00 zł
Cena
3,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: OLB10W0029
Opis produktu
Opis produktu
Dioda LED o średnicy 10mm i kolorze świecenia białym ciepłym
| symbol | OLB10W029 |
| kolor świecenia | biały ciepły |
| napięcie znamionowe | 2,8-3,6Vdc |
| prąd | 90mA |
| jasność | 25-29lm |
| kąt świecenia | 15° |
| klosz | przeźroczysty |
| średnica | 10mm |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.