NZMH3-VE630-S1 wyłącznik mocy 3P 1000V / 630A 119368
NZMH3-VE630-S1 (119368) to profesjonalny 3-biegunowy wyłącznik mocy o prądzie znamionowym 630A, zaprojektowany do pracy w wymagających środowiskach przemysłowych, w tym w systemach o napięciu do 1000V
Wystaw opinię o produkcie
7 317,07 zł
Cena
7 317,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6 504,07 zł
Promocja trwa do %s
9 000,00 zł
Cena
9 000,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8 000,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: NZMH3-VE630-S1
Opis produktu
Opis produktu
NZMH3-VE630-S1 (119368) to profesjonalny 3-biegunowy wyłącznik mocy o prądzie znamionowym 630A, zaprojektowany do pracy w wymagających środowiskach przemysłowych, w tym w systemach o napięciu do 1000V
| symbol | NZMH3-VE630-S1 |
| typ | wyłącznik mocy |
| ilość biegunów | 3 |
| element wykonawczy | dźwignia |
| napięcie znamionowe | 1000V |
| prąd nastawczy wyzwalacza | 472 - 4410A |
| prąd wyzwalacza przeciążenie | 315 - 630A |
| prąd ciągły | 630A |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.