NUD4001DR2G 4-kanałowy sterownik diody LED; SOIC8
Czterokanałowy sterownik diod LED o prądzie wyjściowym do 500mA.
Wystaw opinię o produkcie
4,88 zł
Cena
4,88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,88 zł
Promocja trwa do %s
6,00 zł
Cena
6,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: NUD4001DR2G
Opis produktu
Opis produktu
Czterokanałowy sterownik diod LED o prądzie wyjściowym do 500mA.
| symbol | NUD4001DR2G |
| topologia | liniowa |
| ilość wyjść | 4 |
| napięcie wyjściowe | 28V |
| prąd wyjściowy | 500mA |
| napięcie zasilające | 3,6-30V |
| obudowa | SOIC8 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.