NDR-240-48 zasilacz impulsowy 48Vdc / 5A / 240W
Uniwersalny zasilacz impulsowy 48V / 5A z możliwością montażu na szynę DIN
Wystaw opinię o produkcie
325,20 zł
Cena
325,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
325,20 zł
Promocja trwa do %s
400,00 zł
Cena
400,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
400,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: NDR-240-48
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Zasilacz impulsowo stałonapięciowy o napięciu wyjściowym 48Vdc i obciążeniu prądowym 5A. Zasilacz umożliwia montaż na szynę DIN TS-35
| symbol | NDR-240-48 |
| napięcie wyjściowe | 48Vdc |
| prąd wyjściowy | 5A |
| napięcie znamionowe | 88-264Vac |
| moc | 240W |
| ilość wyjść | 1 |
| sprawność | 85% |
| połączenie elektryczne | listwa zaciskowa |
| temperatura pracy | -20°C / 70°C |
| zabezpieczenie | przeciążenie, przegrzanie, zwarcie |
| montaż | szyna DIN |
| wymiar | 63x125,2x113,5mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.