NDR-240-48 zasilacz impulsowy 48Vdc / 5A / 240W
Uniwersalny zasilacz impulsowy 48V / 5A z możliwością montażu na szynę DIN
Przejdź do pełnego opisu
Producent: Mean Well (przejdź do strony: https://bns.com.pl/pl/searchquery/mean/1/full/5?url=mean)
Przejdź do sekcji Opinie
z VAT bez VAT
Dostępność:
brak towaru
Niedostępny
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
  • Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Zasilacz impulsowo stałonapięciowy o napięciu wyjściowym 48Vdc i obciążeniu prądowym 5A. Zasilacz umożliwia montaż na szynę DIN TS-35
symbol NDR-240-48
napięcie wyjściowe 48Vdc
prąd wyjściowy 5A
napięcie znamionowe 88-264Vac
moc 240W
ilość wyjść 1
sprawność 85%
połączenie elektryczne listwa zaciskowa
temperatura pracy -20°C / 70°C
zabezpieczenie przeciążenie, przegrzanie, zwarcie
montaż szyna DIN
wymiar 63x125,2x113,5mm