NBB15-30GM50-E2-V1 czujnik indukcyjny M30, PNP / NC, zakres działania 15mm
NBB15-30GM50-E2-V1 to indukcyjny czujnik zbliżeniowy firmy Pepperl+Fuchs, charakteryzujący się zwiększoną odległością wykrywania i wytrzymałą, niklowaną mosiężną obudową.
- strefa działania 0 - 15mm
- wyjście PNP - NC
- średnica M30
Wystaw opinię o produkcie
463,41 zł
Cena
463,41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
463,41 zł
Promocja trwa do %s
570,00 zł
Cena
570,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
570,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: NBB15-30GM50-E2-V1
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny o strefie działania 0-15mm i wyjściu typu PNP / NC
| symbol | MBB15-30GM50-E2-V1 |
| typ | czujnik indukcyjny |
| wyjście | PNP / NC |
| strefa działania | 0-15mm |
| czoło | schowane |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ30x65mm |
| wyjście | złącze M12 4pin |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.