Moduł radiowy z pilotem 2 kanały 315MHz
Dwukanałowy radiowy moduł zdalnego sterowania
Wystaw opinię o produkcie
69,11 zł
Cena
69,11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
48,78 zł
Promocja trwa do %s
85,00 zł
Cena
85,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
60,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 005673
Opis produktu
Opis produktu
Dwukanałowy radiowy moduł zdalnego sterowania. Częstotliwość pracy 315MHz. Zasięg działania około 150m
| ilość kanałów wyjściowych | 2 |
| częstotliwość pracy | 315MHz |
| zasięg pracy | 150m |
| wyjście | przekaźnik |
| obciążalność styków | 10A / 250Vac |
| wyprowadzenia | listwa śrubowa ARK |
| napięcie zasilające | 12Vdc |
| wymiary | 75x45mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.