Moduł ładowania ogniw 18650 2S 8A z blaszkami
Uniwersalny moduł umożliwiający naładowanie dwóch ogniw typu 18650. Układ posiada zabezpieczenia przed nadmiernym naładowaniem i rozładowaniem ogniw.
Wystaw opinię o produkcie
4,88 zł
Cena
4,88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,88 zł
Promocja trwa do %s
6,00 zł
Cena
6,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 011736
Opis produktu
Opis produktu
Uniwersalny moduł umożliwiający naładowanie dwóch ogniw typu 18650. Układ posiada zabezpieczenia przed nadmiernym naładowaniem i rozładowaniem ogniw.
| symbol | 011736 |
| typ | ładowarka ogniw 18650 |
| ilość ładowanych ogniw | 2 szeregowo |
| zabezpieczenie | nadmierne ładowanie 4,25-4,35V na celę |
| zabezpieczenie | nadmierne rozładowanie 2,3-3,0V na celę |
| max. prąd roboczy | 6A |
| max. prąd szczytowy | 8A |
| wymiar | 42x8mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.